top of page

Z wykształcenia i zawodu jestem ekonomistą. Przez wiele lat pracowałem w branży finansowej, byłem dyrektorem w kilku firmach faktoringowych. Obecnie jestem właścicielem firmy konsultingowej, REBUS CONSULTING specjalizującej się w doradztwie dla małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Moim drugim powołaniem jest krzewienie wiedzy, nie tylko – choć głównie – matematycznej. Z młodzieżą pracuję od ponad dwudziestu lat. Wśród moich podopiecznych są m.in. dzisiejsi stolarze, księgowi, prawnicy, chirurdzy, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że znajomość matematyki pomaga w wielu dziedzinach życia.

 

Czy warto uczyć się matematyki? Wierzę, że tak. Niekoniecznie po to, by już zawsze pamiętać, jak rozwiązać nierówność z wartością bezwzględną czy przeprowadzić analizę przebiegu zmienności funkcji. Ta wiedza w dorosłym życiu nie każdemu się przyda.

 

Ale każdy w swoim życiu spotka się z podatkami, kredytami lub oszczędnościami, będzie planował remont czy budowę domu, a może projektował drogę czy złożone urządzenie techniczne. Tam wszędzie będzie matematyka. Nie spotkałem też w swojej karierze zawodowej pracodawcy, który nie oczekiwałby od swoich pracowników kreatywności czy umiejętności rozwiązywania problemów, niezależnie od branży, w jakiej działa.

 

Dlatego założyłem Modus Educator.

 

Bo matematyka to więcej niż wiedza. To praktyczna postawa życiowa, która pozwala radzić sobie z wyzwaniami. Tego uczę moich podopiecznych.

 

Robert BUDNIK

Profesor Modus live.jpg

 O MNIE

bottom of page