Zgarnij zajęcia w październiku z wybranego przedmiotu
GRATIS!


 

 • zapisz się na kurs w DNIU NAUCZYCIELA do godziny 24.00! 

 • otrzymasz zniżkę o równowartości 4 lekcji
  = ZAJĘCIA W PAŹDZIERNIKU ZA DARMO!!! 

 • ...a ponadto:

 • komfortowe warunki pracy w MINIGRUPACH! (3-5 osób)

 • zajęcia STACJONARNE lub ONLINE

 • PRÓBNY EGZAMIN na zakończenie!

 • LEMONIADA dla zachowania świeżości umysłu*


   


 

         SPRAWDŹ                     naszą ofertę zajęć! 

 

a potem

REGULAMIN PROMOCJI

1. Organizatorem promocji jest Rebus Consulting Robert Budnik, prowadzący działalność edukacyjną pod marką Modus Educator, z siedzibą w Siemianowicach Śląskich, ull Wyzwolenia 2. ("Organizator").

2. Promocja obowiązuje dnia 14.10.2020 r. od godziny 0:00 do godziny 24:00  i dotyczy osób, które w tym czasie zgłoszą zainteresowanie uczestnictwem w kursie przygotowawczym do matury lub egzaminu ósmoklasisty z matematyki, języka polskiego lub języka angielskiego albo więcej niż jednego wybranego przedmiotu. ("Uczestnik Promocji"), a następnie zawrą umowę uczestnictwa w co najmniej jednym wybranym kursie. 

3. Zgłoszenia można dokonać poprzez niniejszą stronę internetową (sekcja ZAPISY),, email modus.educator@gmail.com lub profll Organizatora na Facebooku @Modus.Educator poprzez przesłanie wiadomości do Organizatora opatrzonej hasztagiem #DzieńNauczyciela

4. Promocja dotyczy rabatu udzielanego Uczestnikowi Promocji od podstawowej ceny kursu w wysokości równowartości 4 godzin lekcyjnych, odpowiadających zajęciom planowanym do realizacji w październiku 2020 r.  Promocja może łączyć się z innymi promocjami. Łączna kwota udzielonych rabatów nie może przekroczyć 20% podstawowej ceny kursu. 

5. Warunkiem rozpoczęcia kursu grupowego jest zgłoszenie do danego kursu minimalnej liczby uczestników (3 os.), o czym Uczestnik Promocji zostanie poinformowany przez Organizatora niezwłocznie.. O kolejności przyjęć decyduje kolejność zgłoszeń.

6. Z chwilą utworzenia grupy kursowej na danym poziomie i w przedmiocie nauczania, Organizator prześle Uczestnikowi Promocji drogą emailową umowę uczestnictwa w kursie zgodną z wybranym przez Uczestnika Promocji wariantem usługi. 

7.W przypadku niepodpisania umowy uczestnictwa w kursie przez Uczestnika Promocji w ciągu trzech dni od przesłania jej Uczestnikowi Promocji przez Organizatora, Uczestnik traci prawo do skorzystania z promocyjnych warunków uczestnictwa w kursie, a jego zgłoszenie zostaje anulowane. Uczestnik może zawrzeć umowę z Organizatorem na warunkach obowiązujących u Organizatora na dzień ponownego zgłoszenia przez Uczestnika zainteresowania. 

8.Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania promocji w każdym czasie bez podawania przyczyny. 

ZACZYNAMY 
19.10.2020 !!!
no to nie zwlekaj i....

 © 2020 by REBUS CONSULTING Robert Budnik. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now